Nowy Niebieskie legendy Zobacz większe

Niebieskie legendy

Nowy produkt

Wydawnictwo Sióstr Loretanek
Autor: ks. Janusz Stańczuk
ISBN: 978-83-8212-000-4
Format: 210×210 mm
Stron: 143
Wydanie: maj 2020r.
Oprawa miękka

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

24.64 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opowieści te są jak krople sączące w dusze dziecka dobro, nadzieję, radość, życzliwość. Pokazują pełne ciepła i humoru historie, które budują wyobraźnię, karmią serce pięknem i wiarą. a wspólne rodzinne ich czytanie to miłość w najczystszej postaci.

Zasiedliśmy z naszą szóstką dzieci do lektury “Niebieskich legend” i … przepadliśmy z kretesem. Spotkaliśmy tam ukochanych świętych, Anioły, ale co najważniejsze – ukrył się w nich sam Bóg. Opowieści są jak krople sączące w duszę dziecka dobro, nadzieję, radość, życzliwość. Przekazują pełne ciepła i humoru historie, które budują wyobraźnię, karmią serce pięknem i wiarą. Wspólne rodzinne czytanie to miłość w najczystszej postaci, a dobra lektura to pokarm dla duszy dziecka i dorosłego. Polecamy!

Aneta Wardawy z rodziną

Aby prawidłowo funkcjonować, człowiek w  każdym wieku  potrzebuje dobrze rozwiniętej i  ukierunkowanej na twórczość wyobraźni. Autor “Niebieskich legend” kreuje pełen uroku i niepowtarzalnego klimatu świat nieba i umieszcza w nim  “ziemskie” i bliskie dziecku i dorosłemu  problemy.  Buduje w psychice czytelnika stabilny i bezpieczny obraz Boga, który kocha bezwarunkowo i wydobywa z człowieka to, co najlepsze. Otwierając się na takiego Stwórcę i mądrość Jego niebiańskich przyjaciół, dziecko samo staje się  “niebem” dla swoich najbliższych.

dr hab. Grzegorz Grochowski. pedagog,  wykładowca PWTW

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Niebieskie legendy

Niebieskie legendy

Wydawnictwo Sióstr Loretanek
Autor: ks. Janusz Stańczuk
ISBN: 978-83-8212-000-4
Format: 210×210 mm
Stron: 143
Wydanie: maj 2020r.
Oprawa miękka