Śledztwo Setnika Zobacz większe

Śledztwo Setnika

Nowy produkt

Wydawnictwo: Bogulandia
Autor: Janette Oke, Davis Bunn
ISBN: 978-83-946935-5-8
Format: 145 x 205 mm
Liczba stron: 416
Wydanie: kwiecień 2019r.
Oprawa miękka

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

25.86 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

FRAGMENT WSTĘPU DO WYDANIA POLSKIEGO:

Dla nas dobra powieść to nie tylko wartka akcja i ciekawe tło historyczne, ale poczucie, że towarzyszymy bohaterom w ich odkrywaniu prawdy na temat Boga. I taka jest ta powieść/ Na jej stronach znajdujemy postacie znane z biblijnych Dziejów Apostolskich. A pośród intryg pałaców Heroda i Piłata przewija się też zwyczajne, ale jakże fascynujące dla nas, życie mieszkańców Judei w tych niezwykłych czasach

Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa.

Setnik Alban, dowódca garnizonu w Galilei, żywi ambicje, by pewnego dnia zostać przywódcą w samym Rzymie. Chcąc dowieść swej wartości, podejmuje się niezwykłego zadania, w którym zaryzykuje swoją karierę, przekonania, a nawet życie.

  • Lea zostaje wysłana do domu Poncjusza Piłata, gdy bogactwo i wpływy jej rodziny zostały na zawsze utracone. Jej bliscy oczekują, że Piłat zaaranżuje jej małżeństwo. Jednak mimo pięknego oblicza i dobrej pozycji narzeczonego Lea uważa, że los żony setnika jest gorszy niż śmierć.

Zagadka zaginionego ciała pewnego Rabbiego jednoczą Leę i Albana w poszukiwaniu odpowiedzi na te same pytania. To, co odkrywają, zmienia wszystko w ich życiu.

  • Janette Oke

Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześcio-tomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono serial).

  • Davis Bunn

Czterokrotny zdobywca nagrody Christy Award, bestsellerowy autor książek sprzedanych w ponad 7 milionach nakładu w 20 językach.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Śledztwo Setnika

Śledztwo Setnika

Wydawnictwo: Bogulandia
Autor: Janette Oke, Davis Bunn
ISBN: 978-83-946935-5-8
Format: 145 x 205 mm
Liczba stron: 416
Wydanie: kwiecień 2019r.
Oprawa miękka