Pod niebem pełnym zapytania Zobacz większe

Pod niebem pełnym zapytania

978-83-8127-105-9

Nowy produkt

Autor ks. Marek Chrzanowski
Rok wydania 2018
Liczba stron 388
Format 135 x 210
ISBN 978-83-8127-105-9

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

29.47 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

„Pod niebem pełnym zapytania” to książka, która zaprasza nas do zamieszkania w małym przytulnym „Hoteliku dla dwojga”. Można znaleźć sobie miejsce w ciepłym salonie, przy kominku albo na oszklonym tarasie. Pani Ania przyniesie ciepłą kawę i świeżo upieczone ciasto. I z naszego wybranego miejsca obserwować będzie można bohaterów dwunastu opowieści, którzy na chwil parę zamieszkali w hotelu, by odpocząć od codzienności, zatrzymać się na moment albo po prostu poczytać dawno zapomnianą a zamkniętą w sercu poezję. Kto wie, może nawet uda się nam zaprzyjaźnić z właścicielami tego hotelu: panem Maurycym i Magdą.

           

            Książka ks. Marka Chrzanowskiego to opowieść o zwykłych ludziach; historie gości przeplatają się z życiem pracowników hotelu. A nad wszystkim jest potęga gór i cierpliwość morza. I Bóg, który ukryty w małych chwilach, został odnaleziony i ubrany w słowa. Będzie i poezja.

 

            Serdecznie zapraszamy do urokliwego hoteliku, do zapatrzenia się w horyzont, za którym czekać będzie Bóg, przystań dla ludzkich pytań, miłość. Na długie wieczory, na smutek i radość, na dobre i złe dni. Słowa tej książki mogą stać się balsamem dla duszy. Trzeba tylko przyjść, usiąść i zapatrzeć się w „niebo pełne zapytania”.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pod niebem pełnym zapytania

Pod niebem pełnym zapytania

Autor ks. Marek Chrzanowski
Rok wydania 2018
Liczba stron 388
Format 135 x 210
ISBN 978-83-8127-105-9