Jezus mówi do ciebie Zobacz większe

Jezus mówi do ciebie

978-83-63621-36-0

Nowy produkt

Wydawnictwo Esprit
Autor Sarah Young
ISBN 978-83-63621-36-0
Stron 380
Rok wydania 2013
Wydanie I
Oprawa zintegrowana

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

27.93 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Od Wydawcy:

"Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię."

Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać.

Jak sama mówi, odczuła potrzebę słuchania Boga ?z piórem w ręku?. Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia. Tak powstała książka Jezus mówi do ciebie, którą przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. Fenomen tej książki kryje się w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Jezus mówi do ciebie

Jezus mówi do ciebie

Wydawnictwo Esprit
Autor Sarah Young
ISBN 978-83-63621-36-0
Stron 380
Rok wydania 2013
Wydanie I
Oprawa zintegrowana