Wyprzedaż! Fatima. Stuletnia tajemnica Zobacz większe

Fatima. Stuletnia tajemnica

Nowy produkt

Wydawnictwo Fronda

Autor Wincenty Łaszewski

Oprawa: miękka 

Ilość stron: 320

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

21.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

O czym tak naprawdę mówi Fatima? Jakie tajemnice jeszcze skrywa? Co znajduje się na oryginalnej mapie wydarzeń? Dlaczego mali wizjonerzy fatimscy mieli szansę zajrzeć za zasłonę czasu?

Dlaczego Łucja słyszała wszystkie proroctwa, a Franciszek tylko widział Matkę Bożą w trakcie niektórych objawień? Jak wygląda piekło? Skąd możemy mieć pewność, że wszystko, co czytamy o Fatimie to prawda nie pobożne fantazje?

Na szczęście dysponujemy rzetelną dokumentacją fatimską. Poza relacjami spisanymi przez siostrę Łucję, możemy się powołać na Apele orędzia fatimskiego – zbiór odpowiedzi siostry Łucji na listy, kierowane do niej, kiedy przebywała w klasztorze w Coimbra.

Mamy również do dyspozycji wywiady z wizjonerami z czasów wielkiego cudu i wgląd we fragmenty jej duchowego dzienniczka, zamkniętego do niedawna pieczęciami Watykanu.

Dokumentacja, jaka znajduje się w pieczy Sanktuarium, obejmuje kilkanaście tomów. Zapiski siostry Łucji weryfikowane w czasie procesu beatyfikacyjnego liczą 20 tysięcy stron.

Po raz pierwszy dajemy polskiemu czytelnikowi dostęp do tej skarbnicy informacji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Fatima. Stuletnia tajemnica

Fatima. Stuletnia tajemnica

Wydawnictwo Fronda

Autor Wincenty Łaszewski

Oprawa: miękka 

Ilość stron: 320