DRUGI RZUT OKA. JAK ŚWIAT SIĘ NA MNIE GAPIŁ

DRUGI RZUT OKA. JAK ŚWIAT SIĘ NA MNIE GAPIŁ

Wydawnictwo Bernardinum
Autor Kevin M. Connolly
ISBN 978-83-7823-049-6
Rok wydania 2013
Oprawa twarda
Ilość stron 232
Format 142 x 204

Więcej szczegółów


30.79 zł brutto

978-83-7823-049-6

5 dostępnych

Od Wydawcy:

Kevin Michael Connolly (1985) – amerykański fotograf, absolwent University

of Montana (wydział filmu i fotografii), narciarz, podróżnik. Pewnego dnia postanowił objechać świat, poznać różne kultury i ciekawych ludzi. I skutecznie to realizuje, udowadniając, że fizyczne ograniczenia nie są żadną przeszkodą. Kevin... urodził się bez nóg.

Poznaj Świat


Ludzie przyglądali się Kevinowi od zawsze. Jedni ukradkiem, inni natarczywie. Niektórzy robili mu zdjęcia. Chłopak bez nóg, do tego śmigający na deskorolce, budził sensację. Wreszcie Kevin  stracił cierpliwość i zaczął fotografować tych, którzy się na niego gapią. Po zrobieniu kilkuset zdjęć stwierdził, że reakcje gapiów są zawsze takie same, niezależnie od wieku, rasy, płci. Kupił więc profesjonalny aparat, spakował plecak, trzy pary zapasowych kółek do skateboardu, i pojechał w świat, podglądać gapiów spoza USA.

            Z tej trwającej kilka miesięcy podróży przywiózł tysiące zdjęć – tak powstała wystawa „The Rolling Exhibition”, o której napisano: „15 krajów, 31 miast, 32 tysiące zdjęć, jedno spojrzenie”. A swoje przygody opisał w tej książce.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.