Piotrek i Ania idą do Pierwszej Komunii

 Piotrek i Ania idą do Pierwszej Komunii

Wydawnictwo Bernardinum
Autor Piotr Giertych
ISBN 978-83-7823-104-2
Rok wydania 2013
Oprawa twarda
Ilość stron 184
Format 170 x 224

Więcej szczegółów


22.42 zł brutto

978-83-7823-104-2

8 dostępnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Od Wydawcy:

Autor z wykształcenia jest doktorem teologii, magistrem inżynierem leśnictwa, pracował jako wicedyrektor szkoły i katecheta. Przygotował do Pierwszej Komunii i spowiedzi setki dzieci, a także młodzież do sakramentu bierzmowania. Pomysłodawca i współtwórca wydarzenia kulturalnego Orszak Trzech Króli. Z zamiłowania przyrodnik i odtwórca historii. Każdą wolną chwilę spędza wraz z przyjaciółmi w terenie, obserwując i studiując przyrodę, najchętniej o wschodzie słońca.

Od trzydziestu jeden lat jestem księdzem zaangażowanym w duszpasterstwo, zwłaszcza przygotowywanie dzieci do wczesnej Pierwszej Komunii Świętej. Z radością witam książkę przygotowaną przez Piotra Giertycha. Książka ta jest dla wszystkich: dla dzieci, ich rodziców, katechetów i księży. Gorąco polecam!

ks. prob. Marcin Węcławski

Książka w przystępnej formie pokazuje wielką rolę rodziców w przygotowaniu dziecka do Komunii. Przykłady z życia Lolka Wojtyły, w przyszłości błogosławionego Jana Pawła II, dają konkretne wskazówki, jak pomóc dziecku zbliżyć się do Boga, Krótkie rozdziały umożliwiają wykorzystanie książki jako lektury czytanej przez rodziców dzieciom na dobranoc.

Paweł Zuchniewicz, autor powieściowych biografii bł. Jana Pawła II

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.