Lourdes. Dar dal Świata

Lourdes. Dar dal Świata

Lourdes. Dar dla świata

Autor: reż. Lodovico Gasparini, aut. Marek Balon

album z płytą DVD, reż. Lodovico Gasparini, czas trwania 180 min., polski lektor, polskie napisy
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7569- 268-6
Format: 185x290
Stron: 64
Rodzaj okładki: twarda

Więcej szczegółów


25.48 zł brutto

978-83-7569- 268-6

17 dostępnych

Od Wydawcy:
Kiedy Najświętsza Panna ukazała się ubogiej i chorowitej Bernadecie w jaskini w pobliżu Lourdes, nikt nie traktował tego poważnie. Władze lokalne starały się zatuszować całe zajście. Na próżno. Moc Dziewicy Maryi jest zbyt potężna, a przekazane przez Nią posłannictwo zbyt ważne. Wkrótce u źródła wskazanego przez Maryję zaczynają się dziać cuda. Tak jest do dziś.
Album zawiera opatrzoną wieloma fotografiami biografię córki ubogiego młynarza, którą Maryja wybrała na swoją powiernicę; historię objawień oraz opis cudów, jakie dokonały się w tym niezwykłym miejscu; początki i rozwój kultu , a także sanktuarium Matki Bożej z Loudes.
Wspaniałym uzupełnieniem książki stanie się film Bernadeta z Lourdes, który przybliży tę cudowną historię, a jednocześnie ukaże, że ma ona odniesienie do życia każdego człowieka. Młody dziennikarz, którego żona spodziewa się dziecka, odnajduje pamiętnik swojego dziadka i po jego śladach dociera do miejsca objawień, do Lourdes, by tam znaleźć pomoc i ukojenie.

reżyseria: Lodovico Gasparini, czas trwania: 180 min, scenariusz: Alessandra Caneva, występują: Alessandro Gassman, Angele Osinski, Florence Derel, Günther Maria Halmer

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.