Z Panem Bogiem

Z Panem Bogiem

Z Panem Bogiem

Kolor okładki Biały i czarny (proszę podać KOLOR)

Wyd. Bernardinum

Oprawa -Twarda skóra

Format 105x148 mm

ISBN 83-7380-139-1

Więcej szczegółów


13.00 zł brutto

83-7380-139-1

Należy dodać40w minimalnej ilości zakupu tego produktu.

28 dostępnych

Od Wydawcy:

Nakładem Wydawnictwa Diecezji Pelplińskiej "Bernardinum" ukazała się nowa edycja książeczki Z Panem Bogiem. W porównaniu z kilkoma poprzednimi wydaniami, publikacja ta została w wielu miejscach poprawiona i uzupełniona. Zmiany te dotyczą zarówno kwestii językowych Modlitewnika, jak i zawartości poszczególnych jego części.
W nowej edycji książeczki Z Panem Bogiem poprawiono wiele wyrażeń, które należało dostosować do języka współczesnego oraz używanego przez Magisterium Kościoła. Nastąpiła też rewizja tekstów biblijnych zgodnie z obowiązującym tłumaczeniem ksiąg Pisma Świętego. Podano także właściwe teksty liturgii sakramentów i sakramentaliów według obecnie używanych ksiąg liturgicznych.
Redaktor nowej edycji tego popularnego modlitewnika, ks. dr Edmund Skalski, podjął się bardzo odpowiedzialnego zadania. Książeczka ta ma bowiem wychowywać, uczyć pobożności i pomóc w przyswajaniu cnoty religijności. Jest niezbędna w przygotowaniu się do sakramentu pojednania. Ponadto dla wielu ludzi Z Panem Bogiem to także pamiątka dnia Pierwszej Komunii świętej.

wyd. VI poprawione i uzupełnione, skóra biała i czarna

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.