365 krótkich opowiadań dla ducha t. 2

365 krótkich opowiadań dla ducha t. 2

Wydawnictwo Salezjańskie
Autor Bruno Ferrero
ISBN: 978-83-7201-478-8
Format: 135 x 206 mm
Liczba stron: 552
Waga: 740

Więcej szczegółów


32.40 zł brutto

978-83-7201-478-8

7 dostępnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Od Wydawcy:

Drugi tom zebranych krótkich opowiadań Bruno Ferrero na każdy dzień roku, wcześniej wydawanych w serii mniejszych publikacji w cyklu "Krótkie opowiadania dla ducha".

W tej książce czytelnik znajdzie 365 krótkich opowiadań. Jedna taka historia na dzień to więcej niż potrzebujemy do dobrego duchowego samopoczucia. Nasi przodkowie za pomocą krótkich opowieści przekazywali najważniejsze życiowe prawdy. Każda historia jest darem miłości, czymś przyjemnym do podzielenia się z innymi. Istnieje swoisty katalog życiowych mądrości, opowieści są zaś uprzywilejowaną formą opowiadania o nich kolejnym pokoleniom. Opowiadania pomagają odetchnąć duchowo, są zanurzeniem się w świat symboli, które przynależą nie do wieku, ale zwyczajnie do faktu bycia człowiekiem. Wykład wyjaśnia, prawo nakazuje, opowieść „nawraca”.

Bruno Ferrero — kapłan, salezjanin, pedagog religijny, autor książek edukacyjnych, m.in. Wasze dzieci mają tylko was!, oraz zbiorów opowiadań, które odniosły duży sukces wydawniczy, m.in.: Opowiadania dla dzieciOpowiadania o BoguAle my mamy skrzydła, Kwiaty po prostu kwitną.

Twarda oprawa z tasiemką i indeksem tematycznym.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.