I ty możesz świętym być! 30 postaci do naśladowania

I ty możesz świętym być! 30 postaci do naśladowania

Wydawnictwo Jedność
Autorzy: Emmanuelle Heme; ilustracje: Elvine
ISBN: 978-83-7971-399-8
Rok wydania: 2016
Stron: 96
Oprawa: twarda, kolorowe ilustracje
Format: 145x200 mm

Więcej szczegółów


15.40 zł brutto

978-83-7971-399-8

7 dostępnych

Od wydawcy :

o wyjątkowa książka, dedykowana dzieciom i dla nich specjalnie opracowana, która łączy krótkie opisy życia świętych z modlitwami oraz medytacjami im przypisanymi. Nie brakuje w niej również kolorowych ilustracji będących portretami osób wyniesionych na ołtarze.
Prezentowany albumik w obrazowy sposób przybliża dzieciom trzydzieści sylwetek świętych i błogosławionych, których serce zostało przemienione przez Jezusa, poczynając od Matki Bożej – wzoru wiary dla całego Kościoła. Wśród tego grona świadków Chrystusa są osoby powszechnie znane, np. Franciszek z Asyżu, papież Jan Paweł II czy ojciec Maksymilian Maria Kolbe, jak też postaci, które mogą być dla młodego czytelnika prawdziwym odkryciem, by wspomnieć średniowieczną mistyczkę i lekarkę Hildegardę z Bingen, włoskiego alpinistę Piotra Jerzego Frassatiego albo Katarzynę Tekakwitha, Indiankę z plemienia Mohawków.
W każdej z owych niezwykłych historii powołań do świętości i zarazem różnych charyzmatów dzieci będą mogły odnaleźć osobistą wiadomość, którą Bóg kieruje do każdego człowieka w każdym czasie i w każdym zakątku świata, a tym samym wskazówkę, jak współcześnie wzrastać w miłości w odwiecznej szkole świętych.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.