1-Księgarnia internetowa działająca pod adresem www.e-notus.pl prowadzona jest przez firmę E-notus Jacek Lasak, Wincentego z Kielc 59,25-454 Kielce, NIP 959-024-39-83, Regon  260510544

Numer konta: 38 2490 0005 0000 4500 4471 2426

 

 

2-Logowanie i rejestracja. Warunkiem przyjęcia zamówienia jest rejestracja oraz podanie prawidłowych danych teleadresowych klienta oraz prawidłowego adresu poczty elektronicznej. Rejestracja ułatwia zakupy, udostępniając panel, w którym przechowywane są dane do wysyłki, historia zakupów, przechowalnia, status realizacji zamówienia.

 

3-Zamówienia. Zamówienia są przyjmowane przez formularz zamówienia znajdujący się na stronie www.e-notus.pl.

W formularzu Klient musi wybrać sposób dostawy jak również zaznaczyć jedną z form płatności:
– płatność gotówką przy odbiorze,
– płatność przelewem na konto sklepu internetowego,

 

 

4-Potwierdzenie zamówień. Po złożeniu zamówienia na pozostawiony kontakt mailowy Klient otrzyma potwierdzenie zamówienia. Nie trzeba potwierdzać złożonego zamówienia.

 

 

5-Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

- dla zamówień płatnych przy odbiorze (tzw. przesyłka za pobraniem)- niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia

- dla zamówień płatnych przelewem tradycyjnym– realizację zamówienia rozpoczniemy, kiedy na naszym koncie odnotujemy wpłatę za Twoje zamówienie.

 

 

6-Dowód dostawy. Do każdego zamówienia wystawiamy paragon. Jeśli Klient potrzebuje faktury VAT na zamówione towary, prosimy o  wpis w uwagach: proszę o wystawienie faktury VAT.

Jeśli adres wysyłki jest  inny niż dane zamawiającego, zaznacz to w odpowiednich okienkach w Formularzu zamówienia.

 

 

7-Zmiany w zamówieniu. Klient może za pomocą Formularza  wprowadzić zmiany w swoim zamówieniu do momentu wystawienia dokumentu sprzedaży (paragonu lub faktury). Może także w całości wycofać swoje zamówienie do momentu jego wysłania.

 

8-Ceny podane przy każdym towarze są cenami brutto. Firma E-notus zastrzega sobie prawo do zmiany cen wszystkich towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania i wycofywania towarów z oferty, ogłaszania i przerywania lub zmiany warunków akcji promocyjnych.

 

9-Forma dostawy. Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Formę dostawy i sposób płatności Klient  podaje podczas składania zamówienia.

 

10-Koszty dostawy na terenie Polski.

 

Dla przesyłek o wartości od 300,00 zł – dostawa gratis

Przesyłka kurierska PŁATNOŚĆ PRZELEWEM– 16,00

Przesyłka kurierska POBRANIE – 17,00 zł

Dostawa Pocztą Polską-PŁATNOŚĆ PRZELEWEM – 11,00

Dostawa Pocztą Polską-POBRANIE – 17,00

 

11-Całkowity czas realizacji zamówienia. Całkowity czas realizacji na który składa się okres realizacji zamówienia oraz czas dostawy (zależny od firmy dostarczającej) wynosi od 1 do 14 dni.

Dokładne dane co do terminu realizacji Klient może uzyskać pod adresem: biuro@e-notus.pl

 

12-Zwroty. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. „O ochronie praw konsumentów” Klient może  bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki zrezygnować z zakupu w naszym sklepie.

Rezygnacja powinna być zgłoszona pisemnie na adres mailowy: biuro@e-notus.pl w terminie do 14 dni od otrzymania towaru. 

Zwracany towar nie może być używany, kopiowany ani uszkodzony. Płyty CD, DVD, kasety oraz towary w opakowaniach promocyjnych lub zafoliowane muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar wraz z dowodem dostawy należy odesłać na adres Księgarni E-notus.

Gwarantujemy zwrot całej kwoty za zakupiony towar. 

Księgarnia nie przyjmuje zwrotów wysłanych do nas jako "przesyłka za pobraniem"

Pieniądze Klient otrzyma  w ciągu 7 dni  po otrzymaniu zwrotu na konto lub wg wcześniejszych ustaleń.

 

13-Reklamacje. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Jeśli wysłany do Klienta towar został uszkodzony podczas dostawy, możesz skierować reklamację bezpośrednio do dostawcy – firma kurierska lub Poczta Polska.

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeśli otrzymany przez Klienta  towar posiada wady, prosimy o odesłanie wadliwego produktu wraz z krótkim opisem wady na adres Księgarni. Twoją reklamację rozpatrzymy w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. Uszkodzony towar wymienimy na inny, a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania się nakładu) – zwrócimy Ci pieniądze. Księgarnia  nie przyjmuje zwrotów i reklamacji wysłanych do nas jako przesyłka za pobraniem.

 

14.1. Sklep jest uczestnikiem programu „Zaufane Opinie” w ramach usługi świadczonej przez Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), ul. Grunwaldzka 182, wpisaną
do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000493884, NIP: 7792420393, REGON: 302655470 polegającej na przesyłaniu przez Ceneo do Użytkowników za pośrednictwem poczty elektronicznej ankiet służących uzyskaniu od Użytkownika opinii na temat transakcji dokonywanej przez Użytkownika w Sklepie, a także na zamieszczaniu w serwisie dostępnym w domenie Ceneo.pl opinii wyrażonych przez Użytkowników w rezultacie otrzymania ankiet.

14.2. Użytkownik dokonujący zakupu w Sklepie może dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazanie jego danych osobowych, w tym adresu e-mail do Ceneo oraz na
przetwarzanie przez Ceneo jego danych osobowych – wyłącznie w celu wypełnienia
ankiety wskazanej w punkcie 14.1.